BOX

Thajský box sa u nás trénuje každý utorok a štvrtok o 18:00 hod. a je určený pre ZAČIATOČNÍKOV - muži aj ženy, vstupné je 6€/hod.

Thajský box je známy aj ako umenie ôsmich končatín, pretože v zápase sa využívajú údery päsťami, údery lakťami, kopy nohou a kolená. Thajský box je plno-kontaktný ringový šport. Má svoje presné pravidlá, ktoré určujú dovolené a zakázané techniky.

V Thajskom boxe sa zápasí len v stoji, zápas na zemi nie je dovolený. V zápasoch sa využívajú boxerské údery, údery lakťami, kopy nohami a kolenami a špecifický štýl boja nazvaný klinč. Pri klinči bojovníci zápasia v tesnej blízkosti, je to veľmi technický súboj založený na sile, technickej vyspelosti a koordinácii.

V zápase používajú bojovníci rôzne ochranné pomôcky, v profesionálnych zápasoch sú to boxerské rukavice, suspenzor, chránič na zuby, bandáže zápästí a členkov. Pri amatérskych zápasoch sa navyše používajú ochranné vesty, prilby, chrániče na píšťaly a chrániče na lakte. Všetky tieto ochranné pomôcky Vám poskytneme bez poplatku.


VSTUPNÉ: 6€/hod

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke TEOP s.r.o. Viac informácii