ELEKTROLIEČBA

Využite liečebný účinok elektrickej energie.

Elektroliečba je fyzikálna terapia, ktorá vďaka liečebným účinkom elektrickej energie uvoľňuje pohybové funkcie v tele, zlepšuje cirkuláciu krvi a samotnú výživu tkanív. Elektroliečba funguje na princípe stimulácie svalov a nervov prostredníctvom striedavého prúdu elektrickej energie, ktorý je v rôznom rozsahu a frekvencie. Funguje takým spôsobom, že v konečnom dôsledku podporuje chod fyziologických procesov v tele, zlepšuje krvný obeh, zbaví Vás bolesti, stimuluje svalstvo a zmierňuje zápaly, prípadne opuchy.

Používa sa predovšetkým pri problémoch s kĺbmi, skoliózou, migrénou a bolesťami hlavy. Je vhodné tento druh liečby využiť aj pri nervových alebo svalových bolestiach. Liečebné účinky elektrického prúdu môžete využiť aj pri ortopedických bolestiach a tiež pri zvýšení alebo znížení svalového napätia.

 

CENA: 8€

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2021 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke TEOP s.r.o. Viac informácii