NOVINKY

Využíva MLS laserové žiarenie (MultiwaveLockedSystem), ktoré nie je možné zamieňať so žiadnou inou laserovou terapiou kvôli špecifickým vlastnostiam MLS pulzu.

Včasná postcovidová rehabilitácia podporí definitívne doliečenie následkov vážnej infekcie v organizme a predíde chronickým stavom!

PWG Academy vás pozýva na prednášku/seminár Mgr. Lýdie Bábelovej o popôrodnej diastáze určenú hlavne pre obdobie pred tehotenstvom, pre budúce mamičky a pre mamičky s týmto problémom.

Ohľaduplné cvičenie prispôsobené aktuálnemu trimestru budúcej mamičky pod vedením vysokoškolsky vzdelanej fyzioterapeutky.
Viac informácií

Zúčastnite sa základného školenia pre začínajúcich inštruktorov JUMPING FITNESS
v PWG ACADEMY 16.10.2021! 

A JE TO VONKU! Pozrite si naše nové prezentačné video, v ktorom sa dozviete viac o PWG ZONE, PWG STUDIO, PWG FYZIO a PWG REHAB. Sledujte nás aj na Instagrame! @pwg_proworkoutgym

NOVINKA! Skupinový tréning pre ženy

Ďalšia novinka u nás! Tentokrát len čisto pre ženy v našom PWG Štúdiu! Špeciálny skupinový tréning pre ženy: Brucho & Zadok. Dĺžka: 45 minút; kapacita: 16 miest; intenzita: 3. Začíname v stredu 22.9.2021 o 17:30 s KIKOU! Registrácia: www.proworkoutgym.sk

Zúčastnite sa motivačných prednášok pre verejnosť alebo školenia pre odborníkov v PWG ACADEMY!

V našom fyziatricko-rehabilitačnom centre BIOSANA sme si pre vás pripravili opäť niečo nové! 

PRESŤAHOVALI SME SA!

BIOSANA 
Naša ambulancia teraz na novej adrese!
Budovateľská 34 | Prešov
- bývalý vchod nábytku Tempo-kondela

3. JÚNA OTVÁRAME!

Priatelia, sme späť! Brány Pro Workout Gym sú OTVORENÉ. Je čas zobudiť trošku telo. Očakávame vás na prvej pokaranTRÉNOVICI. 

BIG PWG WORKOUT PARTY - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
BIG PWG WORKOUT PARTY

Pre veľký úspech organizujeme už druhú PWG WORKOUT PARTY za sprievodu hudby od DJ Saidorsen. Pozývame Vás na tréningy plné hudby a dobrej zábavy.

TRÉNINGY S LIVE DJ SAIDORSEN - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
TRÉNINGY S LIVE DJ SAIDORSEN

POZOR jedinečná akcia v Pro Workout Gym. Pozývame Vás na našu párty plnú športu a hudby! Tréningom nás bude sprevádzať DJ SAJDORSEN.

SILOVO-KONDIČNÝ TRÉNING PRE ZAČIATOČNÍKOV - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
SILOVO-KONDIČNÝ TRÉNING PRE ZAČIATOČNÍKOV

Chceli by ste začať so silovo-kondičným tréningom, ale stále si nie ste istí, ako začať? Potom je náš POWER TRÉNING ideálny pre vás!

© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.