Pro Workout Academy

Predošlé prednášky, kurzy a školenia

Umiestnenie: Prešov
Umiestnenie: Prešov

Umiestnenie: Prešov

Umiestnenie: Prešov

Sobota 16.10.2021 - JUMPING FITNESS ŠKOLENIE

JUMPING® BASIC DIPLOM je základní školení pro začínající instruktory. Po úspěšném absolvování školní Jumping® Basic, instruktor získává osvědčení “JUMPING® INSTRUKTOR”, na základě kterého může vést lekce Jumping®.

Školení Jumping® BASIC diplom je roky prověřený program, na kterém jsme začali pracovat již v roce 2005, kdy toto školení absolvovali v České republice první účastníci. “Uvědomovali jsme si, že letité zkušenosti s programem Jumping® nám nebudou stačit k tomu, abychom sestavili unikátní Jumping® školení. To byl jeden z důvodů, proč jsme absolvovali Universitu Karlovu – Fakultu tělesné výchovy a sportu. Osnovu školení jsme sestavili tak, abychom začínající Jumping® instruktory perfektně připravili na jeho novou roli “Jumping® instruktor”. Shoduje se Jana s Tomášem.

Během školení Jumping® Basic se absolvent naučí základy anatomie, fyziologie a kineziologie. Veliká část školení je věnována praktické části. Master trenéři Váš naučí správné provádění jednotlivých cviků. Svým přátelským, ale přísným přístupem Vás budou hodnotit v průběhu celého školení. Během těchto dvou dnů si budoucí instruktoři vyzkouší sami vést Jumping® lekci se skupinou lidí.

Budoucí instruktoři jsou hodnoceni v průběhu celého školení. Jumping® BASIC diplom neudělujeme absolventům za účast.


16. 10. o 9:00 – 17. 10. o 17:00 / Školenie povedie Master Trainer Samuel Piskura.

JUMPING FITNESS ŠKOLENIE

Sobota 25.9.2021 (školenie pre odborníkov) - cena: 149 €

I. Úvodný blok

• Biologická dostupnosť makro a mikroživín (45 + 15 min, doc. Bielik)
• Suplementácia makro a mikroživín (45 + 15 min, doc. Sedliak)

II. Formovanie postavy

• Zvyšovanie aktívnej telesnej hmotnosti; nastavenie energetického príjmu; pomer živín; výber telesnej aktivity (45 + 15 min, doc. Sedliak)
• Redukcia telesnej hmotnosti; nastavenie energetického príjmu; pomer živín; výber telesnej aktivity (45 + 15 min, doc. Bielik)

III. Stravovanie v tréningu a v súťaži

• Silovo-rýchlostné športy (45 + 15 min, doc. Sedliak)
• Vytrvalostné športy (45 + 15 min, doc. Bielik)

IV. Záverečný blok

• Workshop; tvorba jedálneho lístka podľa zadania (90 min)

Piatok 24.9. 2021 (motivačné prednášky pre verejnosť) - cena: 5 €

• Aj v tele športovca tikajú biologické hodiny (45 + 15 min, doc. Sedliak)

Nie je úplne jedno aké jedlo zjem a ani kedy ho zjem. Chudne sa v noci? Sú raňajky základ dňa a večerné jedenie je tabu? Má sa prerušované hladovanie časovať? Musím jesť inak, ak športujem? Môžeme si pomôcť pri nedostatku času na jedlo výživovými doplnkami? 

 

• Prečo byť fit (nie) je celá veda? (45 + 15 min, doc. Bielik)

Táto prednáška je pre vás, ak vás zaujíma odpoveď aspoň na jednu z nasledujúcich otázok. Čo keď ma behať nebaví? A vtedy keď nie je na nič čas? Prečo (ne)sledovať pôvod kalórii? Existuje diéta pre mňa? Vieme byť efektívni, koncentrovaní počas pracovnej doby aj vtedy, keď už ani štvrtá káva nezabrala?

© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.