O NÁS

SAMUEL PISKURA - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov

SAMUEL PISKURA

JUMPING FITNESS MASTER TRAINER

Školiteľ budúcich Jumping Fitness inštruktorov po celom svete.

Samuel vyškolil už viac ako 200 jumping inštruktorov v krajinách ako napríklad Južná Kórea, Singapur, Dánsko, Jersey, Francúzsko, Nemecko, Švajciarsko a mnoho iných. Rozpráva plynule po anglicky, nemecky a švajčiarsky, takže sa vie prispôsobiť každej krajine.

JUMPING FITNESS INŠTRUKTOR

Na každej hodine Jumpingu v Pro Workout Gym ideme na 100 %. Príď si zaskákať s profesionálom za doprovodu nových, ale aj starých hudobných vypaľovačiek.
Bude to poriadna makačka!

JUMPING FITNESS TABATA INŠTRUKTOR

Nebaví ťa celú hodinu len skákať? Tak práve pre teba je vhodný Jumping TBT. Namixujeme super kombináciu Jumpingu a cvičenia s vlastnou váhou, expandermi, slide-mi za pomoci intervalu, ktorý ťa nenechá vydýchnuť.

OSOBNÝ TRÉNER

Individuálne a skupinové tréningy pre každého.

Si športovec a potrebuješ poriadnu prípravu alebo jednoducho začiatočník a chceš sa dostať do formy? U nás v Pro Workout Gym si na správnom mieste.
Prihlás sa k nám na individuálny tréning alebo sa pridaj do skupiny na kruhovom tréningu. Čaká ťa profesionálny prístup a poriadna drina!

SM SYSTÉM: SPS metóda

Cvičenia vhodné pre ľudí trpiacich bolesťami chrbtice, poruchami držania tela, hernia diskov, skoliózou, bolesťami v oblasti lopatiek a ochabovania svalstva chrbta. Naučíme ťa základné cviky, ktoré ti pomôžu prekonať tieto problémy.

Samuel Piskura:
"Od svojich siedmych rokov som sa venoval futbalu, ktorý som hrával 17 rokov. Po skončení aktívnej kariéry futbalistu vo švajčiarskom FC Koniz, som začal s Jumpingom a trénovaním v našom novootvorenom ''fitku'' Pro Workout Gym v meste Bern. Aj vďaka tomu som sa stal Jumping Fitness Master trénerom a venoval sa Jumpingu denno-denne.
Po šiestich rokoch som sa vrátil spolu s bratom Ondrejom do rodného Prešova a v roku 2017 sme otvorili Pro Workout Gym Prešov. Po vyše dvoch rokoch sa ''PWG'' stalo rozlohou najväčším fitness centrom na východnom Slovensku a pridaním rehabilitačného centra PWG REHAB sa tak vytvoril jeden veľký a úspešný projekt, na ktorom každý deň makáme a zlepšujeme sa."

Tešíme sa na Vás v Pro Workout Gym!

 

SM systém - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Neváhajte a napíšte nám! Radi odpovieme na Vaše otázky.
© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.