MASÁŽE

V našej rehabilitačnej zóne PWG REHAB Vám ponúkame nasledujúce druhy masáže:
Celotelová masáž - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
CELOTELOVÁ MASÁŽ

Dodá Vášmu telu energiu, odstráni svalové napätie a bolesť chrbta spôsobenú sedavým zamestnaním alebo dlhodobým státím. Masáž má pozitívny vplyv na krvný obeh a taktiež pôsobí na celý nervový systém, ktorý riadi funkciu vnútorných orgánov.

Pôsobí priaznivo na imunitný systém a zmierňuje aj bolesti, ktoré sú spôsobené psychickým alebo nervovým zaťažením. Podieľa sa na tvorbe endorfínov, čo vedie k zlepšeniu nálady. Masáž dokonca detoxikuje organizmus a vedie k príjemnej relaxácii.

Masáž krku - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
MASÁŽ KRKU

Najviac napätia sa nám nahromadzuje na pleciach, krku a čeľusti. Na masáži spomínaných častí je dôležité nielen to, že vďaka hneteniu odstránime zo svalov napätie, ale uvoľní sa aj samotná myseľ.

Môžu to byť krúživé pohyby prstami, ale takisto tlačenie na isté body alebo masáž inou časťou dlane, napríklad hánkami. Masáž je slabá a pomalá. Čím väčší pokoj je pri masáži zachovaný, tým bude účinnejšia.

Masáž nôh -  Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
MASÁŽ NÔH

Na chodidlách sa nachádzajú nervové zakončenia všetkých orgánov ľudského tela. Reflexná masáž chodidiel sa vykonáva pomocou rúk, prstov, taktiež len pomocou palcov. Masáž chodidiel spočíva v stimuláciu reflexných bodov na nohách.

Je možné urobiť ju komplexne, ale aj sa zamerať len na určitú oblasť, ktorá Vás momentálne trápi. Je známa ako terapia, ktorá vedie k celkovému zdraviu a vnútornému pokoju.

Don Breussova masáž - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
DON BREUSSOVA MASÁŽ

Dorn Breussova masáž aktívne pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov a skolióze. Často nerovnaká dĺžka končatín ovplyvňuje zlé uloženie panvy - jedna strana je vyššie ako druhá. Vychýlenie panvy sa prenáša do chrbtice a spôsobuje bolestivé až chorobné stavy – skolióza, kyfóza. lordóza.

Dornova metóda je druh jemnej manuálnej terapie, rešpektuje prah bolesti, nepoužíva prudké pohyby ako chiropraxia. Robí sa dynamicky prirodzeným voľným pohybom človeka.

Masáž pre tehotné ženy - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
MASÁŽ PRE TEHOTNÉ ŽENY

Tehotenstvo je krásne obdobie, ktoré veľmi emotívne prežíva každá žena. No okrem psychickej stránky, je to obrovská záťaž aj na telo. S rastúcim bruškom a pribúdajúcou hmotnosťou trpí predovšetkým chrbtica a nohy.

Uľahčí adaptáciu na zmeny v jej tele, posilňuje imunitu, odstraňuje únavu, napätie a stres, bolesti hlavy, rovnako aj fyzickú záťaž spojenú s rastúcim bruškom, zlepšuje koordináciu. To môže blokovať krvný obeh a tým aj prúdenie kyslíka a živín k bábätku.

 

MASÁŽE - CENNÍK PROCEDÚR

Masáž chrbát + krk 30min.
15€
Masáž celotelová 50min.
20€
Fyziomasáž 50 min.
30€
zahŕňa 50 minútovú masáž s fyzioterapeutom, uvoľňovanie a mobilizácie podľa navrhnutého rehabilitačného plánu
Masáž krku 15min.
10€
Masáž pre tehotné ženy (20 min.)
12€
10x Fyziomasáž 50 min.
275€
balíček

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.