najbližšie tréningy

rezervácie termínov


Chcem sa prihlásiť na:

KRUHOVÝ TRÉNING
JUMPING FITNESS ®
BODY-FORM/FITBOX
THAJSKÝ BOX
POWER TRÉNING
SM SYSTÉM

Box

Thajský box sa u nás trénuje každý utorok a štvrtok o 18:00 hod. a je určený pre ZAČIATOČNÍKOV - muži aj ženy, vstupné je 6€/hod.

Thajský box je známy aj ako umenie ôsmich končatín, pretože v zápase sa využívajú údery päsťami, údery lakťami, kopy nohou a kolená. Thajský box je plno-kontaktný ringový šport. Má svoje presné pravidlá, ktoré určujú dovolené a zakázané techniky.

V Thajskom boxe sa zápasí len v stoji, zápas na zemi nie je dovolený. V zápasoch sa využívajú boxerské údery, údery lakťami, kopy nohami a kolenami a špecifický štýl boja nazvaný klinč. Pri klinči bojovníci zápasia v tesnej blízkosti, je to veľmi technický súboj založený na sile, technickej vyspelosti a koordinácii.

V zápase používajú bojovníci rôzne ochranné pomôcky, v profesionálnych zápasoch sú to boxerské rukavice, suspenzor, chránič na zuby, bandáže zápästí a členkov. Pri amatérskych zápasoch sa navyše používajú ochranné vesty, prilby, chrániče na píšťaly a chrániče na lakte. Všetky tieto ochranné pomôcky Vám poskytneme bez poplatku.

Prihlásiť sa na tréning

049d6f731d0c4270b322c2e322355450.jpg

Funkčné fitness centrum

Pro Workout Gym je funkčné fitness centrum, ktoré sa zameriava na funkčné, kruhové a skupinové tréningy pre všetky vekové kategórie.

čítajte viac o Pro Workout Gym