FITBOX

FITBOX a BODY-FORM precvičujeme každú STREDU o 17:00 hod.


Na cvičenie sa prosím prihláste prostredníctvom nášho rezervačného systému, ďakujeme. Tréning vedie naša obľúbená trénerka Katka Blicharová. Tréning sa uskutoční, ak sa naň prihlási aspoň 5 osôb.

Fitbox je aeróbne zábavné cvičenie s doprovom hudby, vhodné pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórii. Prekvapivo rýchlo si zlepšíte kondíciu a ženy ho môžu zaradiť aj namiesto posilňovacieho tréningu, pretože skvelo formuje postavu.

Počas tréningu sa naučíte základy z boxerskej techniky a pri tom účinne spaľujete tuk. Ako pomôcky sa využívajú totemy, ktoré slúžia na boxovanie a kopanie. Na rukách máte klasické boxérske rukavice alebo špeciálne bandáže určené pre FitBox. V pomerne krátkom čase precvičíte všetky svalové skupiny a tvarujete ním problémové partie ako bruško a zadok.


VSTUPNÉ: 5€

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2021 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke TEOP s.r.o. Viac informácii