FUNKČNÉ FITNESS CENTRUM

PRO WORKOUT GYM

Pro Workout Gym je funkčné fitness centrum, ktoré sa zameriava na funkčné, kruhové a skupinové tréningy pre všetky vekové kategórie. Zameriavame sa predovšetkým na funkčné tréningy s najnovším vybavením a profesionálnym personálom. V ponuke máme individuálne a kruhové tréningy, jumping, fitbox, body-form a mnohé iné.

SLUŽBY

Zameriavame sa predovšetkým na funkčné tréningy s najnovším vybavením a profesionálnym personálom. V ponuke máme individuálne a kruhové tréningy, jumping, fitbox, body-form a mnohé iné. V rámci open gymu máte možnosť vyskúšať profesionálne zariadenia, ktoré nikde inde nenájdete.

PONÚKAME TIETO SLUŽBY

 
 
 
 
 
 

0

rozloha gymu

0

otvorené denne

0

závaží

0

členov tímu

BIOSANA

Ambulancia fyziatrie, balneológie
a liečebnej rehabilitácie

V našej ambulancii pomáhame každý deň pacientom s rôznymi problémami. Máme 15 ročné skúsenosti a príjímame pacientov zo všetkých poisťovní. Dobrou správou je, že u nás sa vôbec nečaká.

BIOSANA s.r.o.
Budovateľská 34
080 01 Prešov

Tel.č.:051 77 11 247
            0910 545 224
E-mail: rhb.biosana@gmail.com

NOVINKY

/ Júl 2020
PRESŤAHOVALI SME SA!

BIOSANA 
Naša ambulancia teraz na novej adrese!
Budovateľská 34 | Prešov
- bývalý vchod nábytku Tempo-kondela

/ Máj 2020
3. JÚNA OTVÁRAME!

Priatelia, sme späť! Brány Pro Workout Gym sú OTVORENÉ. Je čas zobudiť trošku telo. Očakávame vás na prvej pokaranTRÉNOVICI. 

PARTNERI

© 2020 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke TEOP s.r.o. Viac informácii