ŠPORTOVÉ CENTRUM

PRO WORKOUT GYM

Pro Workout Gym Prešov patrí k jedným z najväčších športových centier na Slovensku s výmerou vyše 1500 m2, ktoré sa skladá zo šiestich základných častí: GYM, FYZIOTERAPIA, REHABILITÁCIE, AMBULANCIE, DIAGNOSTIKA TELA a  AKADÉMIA VZDELÁVANIA.

V roku 2017 ho založili bratia ONDREJ PISKURA a SAMUEL PISKURA, ktorí sa venujú špecializovaným tréningom pre profesionálnych športovcov a prípravám športových klubov. Spája ich rovnaká filozofia - dôležité je ZDRAVIE A VÝKON - či už u vrcholových športovcov, pravidelne športujúcej populácie, mládeže alebo detí. To je dôvod, prečo sa na základe skúseností v športe a rehabilitácii rozhodli prepojiť fitness centrum s rehabilitáciami, fyzioterapiou a športovou diagnostikou.

SLUŽBY

Zameriavame sa predovšetkým na funkčné tréningy s najnovším vybavením a profesionálnym personálom. V ponuke máme individuálne a kruhové tréningy, jumping, fitbox, body-form a mnohé iné. V rámci open gymu máte možnosť vyskúšať profesionálne zariadenia, ktoré nikde inde nenájdete.

PONÚKAME TIETO SLUŽBY

 
 
 
 
 
 

0

rozloha gymu

0

otvorené denne

0

závaží

0

členov tímu

PARTNERI

© 2024 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.