PWG Aréna

PODPORUJEME MLÁDEŽ V ŠPORTE!

S hrdosťou vám oznamujeme, že naše športové centrum PWG a zdravotnícke zariadenie BIOSANA sa stávajú GENERÁLNYM PARTNEROM hokejovej akadémie s názvom PWG SLÁVIA PREŠOV!

Tí, ktorí nás poznajú vedia, že celý život sme športovali, športujeme a vždy športovať aj budeme. Nastal pre nás čas podporovať a motivovať deti z Prešova a okolia ešte viac k športu. Tak ako nás motivovali naši rodičia. Aj týmto spôsobom sa nám to bude dariť realizovať.

Rodičia dajte svoje deti na ŠPORT!
Je úplne jedno na aký, ale ak sa rozhodnete pre hokej v hokejovej akadémii PWG SLÁVIA PREŠOV, tak vám vieme sľúbiť, že z nich vychovajú slušných a disciplinovaných športovcov!

DRŽTE NÁM VŠETCI PRSTY!

Vyjadrenie Hokejovej akadémie SLÁVIA PREŠOV:

„Slávii svitá na lepšie časy.

S potešením vás chceme informovať o novom generálnom partnerovi nášho hokejového tímu. Pomocnú ruku slávistickej mládeži a na dlhých 5 rokov podáva silný partner spoločnosť BIOSANA a spoločnosť PRO WORKOUT GYM. Bez nášho generálneho partnera by sme ťažko mohli pokračovať v napĺňaní snov a plánov našich mladých talentov. Táto spolupráca stabilizuje klub a zároveň otvára nové možnosti a príležitosti pre náš ďalší rozvoj.

Náš generálny partner bude dôležitou súčasťou našej rodiny, preto budeme pracovať tvrdo, aby sme splnili jeho očakávania a posilnili naše partnerstvo.

Slávia počas celého obdobia bude nastupovať do súťaží SZĽH pod reklamným názvom Hokejová akadémia PWG Slávia Prešov. Veríme, že spoločne dosiahneme výnimočné výsledky. Svoj reklamný názov prenecháva generálnemu partnerovi aj PSK Aréna, ktorá po dlhých 7 rokoch mení so cťou svoj názov na PWG Aréna.

Ešte raz za všetkých veľká vďaka za dôveru, pomoc a spoluprácu. Spoločne sme silnejší.”

© 2024 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.