INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY

Chceš trénovať pod dohľadom skúseného a profesionálneho trénera?
Vyber si PWG trénera, ktorý Ti najviac vyhovuje a začni s nim makať!

ONDREJ PISKURA - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov

Ondrej Piskura

Ahoj, volám sa Ondrej a v PWG sa venujem primárne športovcom. Ako bývalý hokejista, ktorý má dlhoročné skúsenosti s profesionálnym športom z celého sveta Ti pripravím taký tréningový plán, ktorý Ti pomôže napredovať a byť úspešný v tvojom športe.

SAMUEL PISKURA - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov

Samuel Piskura

Ahoj, volám sa Samuel a v PWG sa individuálne venujem profesionálnym a amatérskym športovcom. Vďaka mojej dlhoročnej skúsenosti z futbalu, vrcholového športu a zahraničnom pôsobení vo Švajčiarsku Ti pomôžem so silovo - kondičnou prípravou, zlepším Ti koordinačné a rýchlostné schopnosti a spolu vytvoríme dlhodobý plán na zlepšenie tvojho výkonu.

Milan Lukáč

Ahoj, volám sa Milan a v PWG pracujem ako fitness tréner. Ak chceš schudnúť, spevniť postavu, nabrať svaly alebo zlepšiť kondíciu, tak som tu pre teba. Ukážem ti správnu techniku a prevedenie cvikov a namotivujem ťa k dosiahnutiu tvojho cieľa.

Instagram

Katka Blichar

Ahoj, volám sa Katka a pracujem v PWG ako fitness trénerka. Verím, že ti pomôžem zamilovať si silový tréning a pohyb celkovo.  S mojou pomocou sa dokážeš stravovať zdravo a hlavne bez obmedzení.

Lenka Sedlačková

Ahoj, som trénerka Lenka a viem presne aké to je túžiť po lepšej postave a zdravšom tele ale nevedieť, kde začať. Viem, aké môže byť zúfalé večerné blúdenie po internete a hľadanie niečoho, čo zaručene pomáha schudnúť. Toto som bola ja pred 7 rokmi a dnes si neviem svoj život, ktorý mi cvičenie a zdravá strava obohatili, vynachváliť.

Môžem pomôcť aj tebe. Spoločne si nastavíme priority v otázke tvojho zdravia, prijatia svojho tela a zároveň chuti na sebe pracovať. Podám pomocnú ruku každej z vás a spoločne tak predídeme chybám a prešľapom, ktoré som na začiatku robila ja a zbytočne ma brzdili.

 

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2024 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.