KRUHOVÉ TRÉNINGY

Kruhové tréningy sa u nás trénujú každý pracovný deň podvečer. Pokiaľ nie ste držiteľom permanentky, vstupné na jeden kruhový tréning je v cene 5,00 €.

Na kruhový tréning je potrebné sa prihlásiť minimálne hodinu pred začatím hodiny a to v našom rezervačnom systéme. Tréning sa uskutoční, ak sa naň prihlási aspoň 5 osôb. Maximálna kapacita je 16 osôb.

Výnimkou sú kruhové tréningy o 6:00 hod. - tie sa konajú, aj keď je prihlásených menej ako 5 osôb.


VSTUPNÉ: 5€

Ako si rýchlo a ľahko vypracovať postavu vďaka kruhovému tréningu.

Kruhovým tréningom PWG kruháč precvičíte svaly celého tela a zlepšíte si flexibilitu, vytrvalosť a celkovú kondíciu. Kruhový tréning je vhodný pre každého, či už začiatočníka alebo pokročilého športovca. Je vhodný pre ľudí, ktorí chcú schudnúť alebo spevniť svoje telo. Ďalšou výhodou tohto tréningu je aj jeho časová nenáročnosť.

Kruhovým tréningom spálite oveľa viac kalórií, nakoľko sa počas neho pohybujete relatívne rýchlo a dlho. Hodinou normálneho tréningu spálite približne šesť kalórií na kilogram telesnej váhy, zatiaľ čo hodinou kruhového tréningu, až desať kalórií.

Kruhový tréning trvá 60 minút a skladá sa z niekoľkých "okruhov" , pričom každý okruh obsahuje viaceré stanovištia, pričom na každom z nich sa cvičí odlišný cvik. Tento tréning je doprevádzaný signalizačným tónom, ktorý Vás po každej minúte upozorní na zmenu cviku. Tieto cviky sa vykonávajú jeden po druhom s čo najmenšími prestávkami. Po každom okruhu nasleduje dlhšia prestávka a pokračuje sa ďalej.

Zaručujeme Vám, že počas tréningu sa nudiť nebudete, ale naopak bude to pre Vás zábava.

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2021 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke TEOP s.r.o. Viac informácii