FYZIO TRÉNING

Fyzio tréning sa môže podobať viac i na fyzioterapeutické cvičenie alebo na výkonnostný tréning. Všetko záleží individuálne od jednotlivca v akom je stave, či má bolestí a rôznych iných faktorov. Cieľ fyzio tréningu je zbaviť človeka bolesti a dostať ho k čo najvyššej výkonnosti.

Je to centračno-stabilizačný silovo zameraný tréning pod odborným vedením zameraný na postupné progresie a regresie. Pri cvičení sa kladie dôraz na stabilizáciu kĺbov a osové postavenie chrbtice s cieľom na osvojenie si správnych pohybových stereotypov, zlepšenie mobility a fyzickej kondície. Tréning je vhodný i pre bežných ľudí, ktorí už majú nejaké bolesti a nevedia si ani predstaviť, že by mohli nejako cvičiť. Takisto pre športovcov, ktorý chcú pozdvihnúť svoj výkon a vyvarovať sa zraneniam. Cvičeniu vždy predchádza  komplexná diagnostika, z ktorej sa následne vychádza v tréningovom procese.

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2021 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke TEOP s.r.o. Viac informácii