RAŠELINOVÝ ZÁBAL

PERFEKTNÝ SPÔSOB AKO ZREGENEROVAŤ SVOJE UNAVENÉ TELO

Na prírodu sa môžete spoľahnúť vždy. Už stovky rokov sa rašelina využíva na získanie regeneračných účinkov. Jej blahodárne účinky sú preukázané, nakoľko rašelina je tvorená organickými látkami a kyselinami a ide o 100% rastlinný materiál. Je totiž tvorená z viac ako stoviek rastlín, ktoré rastú v plodnej pôde.

Rašelinový zábal sa prikladá na postihnuté miesta a prikryje sa teplou poduškou, ktorá je zohriata na 60°C. Tento zábal je mimoriadne vhodný pri svalovom preťažení a na celkové uvoľnenie svalstva. Taktiež pomáhajú s poruchami látkovej výmeny a pohybového ústrojenstva.

Rašelinový zábal sa odporúča aj pri bolestiach kĺbov a chrbtice, pri artróze a reumatických ochoreniach. Pomôže Vám taktiež pri ochoreniach dýchacích ciest, metabolických chorôb, urologických chorôb, gynekologických a nervových chorôb.

 

CENNÍK:

25 min. - Lokálny 4€

25 min. - Celý chrbát 8€

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Máte záujem o rezerváciu? Neváhajte a napíšte nám!
© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke TEOP s.r.o. Viac informácii